پرش لینک ها

محصولات آمیتیس نیک دارو

شرکت آمیتیس نیک دارو، در طی سال‌های فعالیتش توانسته چندین برند و محصول را در ایران معرفی و ارائه کند. به عبارتی، ما توانستیم سبد محصولات بهداشتی، آرایشی و زیبایی مردم عزیز ایران را افزایش دهیم.
شرکت بازرگانی آمیتیس نیک دارو علاوه بر فراهم کردن محصولاتی مانند سیتوسیال، e.p.t.q، لنسینا و غیره، خط تولید محصولات خود را در ایران فعال کرد و توانست محصولاتی را عرضه کند، که توانایی رقابت با کالا های خارجی را داشته باشند و به اقتصاد ایران، از روش خود کمک کند.

- لیست کامل محصولات و برندهای آمیتیس نیک دارو:

NUXIWELL

- فیلر نوکسیول

نوکسیول یک فیلر مجوزدار ایرانی، یکی دیگر از محصولات شرکت آمیتیس نیک دارو است که با مواد اولیه ایتالیایی با استفاده از هیالورونیک اسید جذب‌شونده و پیوندهای تقویت‌شده، ساخته شده است. نوکسیول مناسب تزریق زیر پوست بوده و ماندگاری آن بین 8 تا 12 ماه است. برند نوکسیول در چهار مدل با غلظت‌های مختلف تولید می‌شود که هرکدام مناسب برای تزریق در نواحی مختلف صورت است.

لوگوی نوکسیول محصولی از شرکت آمیتیس نیک دارو

THERMO SLIM

- مکمل ترمواسلیم

ترمواسلیم یک مکمل چربی‌سوز کاملا گیاهی و فاقد مواد شیمیایی است که با استفاده از عصاره‌های گیاهانی مانند مورینگا، برگ کاری، و فلفل سیاه و … به کاهش وزن کمک می‌کند. این مکمل با کاهش اشتها، کاهش جذب چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها، و افزایش متابولیسم، وزن شما را کاهش می‌دهد. ترمواسلیم یک چربی سوز، بدون عارضه جانبی خاصی است.

لوگو ترمواسلیم محصولی از آمیتیس نیک دارو

CYTOSIAL

- ژل های سیتوسیال

ژل‌های هیالورونیک اسید سیتوسیال، نوعی فیلر پوستی یا به اصطلاح پر کننده پوستی هستند. تمامی ژل‌های سیتوسیال از مواد مغذی، ویتامین‌ و اسید آمینه‌هایی که برای تقویت و ترمیم پوست مورد نیاز است تشکیل شده، که در فرایند مزوتراپی یا میکرونیدلینگ باعث تقویت، ترمیم پوست، کاهش چین و چروک و رفع لکه‌های پوستی می‌شود.

 
لوگو سیتوسیال رنگ آبی محصولی از آمیتیس نیک دارو

LENISNA

- فیلر هیبریدی لنیسنا

نسل جدید فیلرهای هیبریدی شامل ترکیبی از پلی دی لاکتیک اسید و اسید هیالورونیک است، که پس از دو هفته تزریق باعث تحریک و تولید کلاژن در پوست می‌شود و نتایج آن بعد از ۲ تا ۳ ماه مشخص می‌گردد. این فیلر که تاییدیه FDA را دارد، به مدت ۱ تا ۲ سال به آب و دی‌اکسید کربن تجزیه می‌شود. این فیلر به‌طور ساب کوتانئوس تزریق شده و تا ۲۴ ماه ماندگاری دارد.

لوگوی فیلر لنیسنا محصولی از آمیتیس نیک دارو

JUVE LOOK

- مزو‌ژل هیبریدی جوولوک

یک پرکننده هیبریدی نسل جدید با غلظت ۴۲٫۵ میلی گرم پلی دی، ال لاکتیک اسید و ۷٫۵ میلی گرم اسید هیالورونیک بدون کراس لینک است. فرمول جوولوک هر دو مزیت اثر پرکنند گی فوری اسید هیالورونیک و تحریک طولانی مدت تولید کلاژن توسط PDLLA را به هم مرتبط کرده است. اثر پر کنندگی تا زمانی که تولید کلاژن و الاستین جدید توسط پلی لاکتیک اسید شروع به غالب شدن کند، ادامه دارد.

لوگوی جوولوک محصولی از آمیتیس نیک دارو

YESTY

- سرم های یستی

سرم‌های آب رسان پوستی یستی، ساخته شده برای مراقبت‌های پوستی. این سرم‌ها به دو نوع تقسیم میشوند، سرم آب رسان کلاژن یستی و سرم هیالورونیک اسید یستی. این سرم‌ها، حاوی عصاره‌های گیاهی بوده که طراوت، شادابی و نشاط پوست شما را حفظ می‌کند و از ایجاد چین و چروک جلوگیری می‌کند. 

لوگو یستی

E.P.T.Q

- فیلرهای ایپیتیکیو

فیلر یا پرکننده‌های پوستی ایپیتیکیو (E.P.T.Q)، پرکننده‌هایی که توانسته‌اند بیشترین رضایت را در بین سایر فیلر‌ها بدست آورند. این فیلر در بیش از پنجاه کشور واقع در اروپا، آمریکا و آسیا مورد مصرف قرار گرفته و میگیرد. این فیلرها دارای منشا غیر حیوانی بوده  و فاقد عوارض هستند.

لوگو ایپیتیکیو محصولی از آمیتیس نیک دارو

PINAHEAL

- مکمل پیناهیل

هدف مکمل پیناهیل سرعت بخشیدن به روند بهبودیه زخم و کبودی‌های بعد از انواع عمل‌های جراحی می‌باشد. ترکیب اصلی مکمل پیناهیل ماده‌ای به نام بروملین می‌باشد. ماده بروملین که در میوه‌ی آناناس یافت می‌شود اثر ترمیم کنندگی و ضد‌‌التهابی داشته که باعث می‌شود طول دوره نقاهت شما کاهش پیدا کند. 

لوگو پیناهیل رنگ آبی محصولی از آمیتیس نیک دارو

EPITICON

- نخ اپیتیکون

نخ اپیتیکون، یک نخ لیفت از جنس پلی دی‌اکسانون میباشد، که یک نخ نوآورانه و منحصر به فرد با عملکرد دوگانه لیفت و کنندگی و فیکسیشن است. خارهای نخ به جای برش با روش قالب گیری ایجاد می شوند. این فناوری که ثبت اختراع شده است، خارها را قادر می‌سازد تا با دادن وکتور کافی به پوست لیفت شده، اثر لیفتینگ را به طور مؤثرتری ارائه دهند.

لوگو نخ اپیتیکون محصولی از آمیتیس نیک دارو

VITTEN

- ویتن

ویتن پی ان (Vitten PN) و ویتن هیدروپلاس (Vitten Hydro Plus) ساخته شده برای بازسازی پوست و بهبود چین و چروک‌های ناشی از افزایش سن. فیلر‌های ویتن دارای مدت زمان اثر بخشی دوازده ماهه بوده و با رعایت نحوه‌ی مصرف تعریف شده برای هرکدام می‌توان بیشترین نتیجه را از فیلر‌های ویتن گرفت.

لوگو محصول ویتن به رنگ آبی

FINE COLLAGEN

- مکمل غذایی فاین کلاژن

فاین کلاژن یک مکمل غذایی برای زنان و مردان است. فرمولاسیون تشکیل دهنده‌ فاین کلاژن حاوی کلاژن هیدرولیز شده، هیالورونیک اسید، کوآنزیم Q10، ویتامین سی و بیوتین میباشد. این محصول به رشد و استحکام ناخن‌ها و مو‌ها کمک کرده و باعث افزایش جوانسازی پوستِ تولید شده می‌شود.

لوگو محصول فاین کلاژن

ASHWAGANDHA

- مکمل غذایی آشواگاندا

بزودی…

لوگو مکمل آشواگاندا