پرش لینک ها

نوکسیول

فیلر های هیلارونیک اسید

نوکسیول، یک فیلر ایرانی تولید شده توسط شرکت آمیتیس نیک دارو. این محصول در همان ابتدا توانست در تمامی آزمایش ها موفق عمل کند و تمامی مجوز‌ها را بدست آورد. نوکسیول از بهترین مواد اولیه ایتالیایی ساخته شده است که همین امر باعث کیفیت، اثر گذاری و ماندگاری بالای آن همراه با ایمنی کامل توانسته رضایت تعداد زیادی از پزشکان زیبایی ایران را جلب کند. این ژل محصولی مشترک از ایران و ایتالیا است، که با کمک جدیدترین تکنولوژی و فناوری‌های روز جهان تولید شده است.

لوگو برند نوکسیول

چرا فیلر نوکسیول؟

– ژل نوکسیول، فیلری ماندگار حاوی هیالورونیک اسید جذب‌ شونده است و همین باعث شده که  هیچ‌گونه عارضه و عوارض جانبی قابل‌ توجهی نداشته باشد.

– ژل نوکسیول به علت دارا بودن منشأ غیر حیوانی کاملاً ایمن است.

– پیوندهای تقویت شده در بین مولکول‌های هیالورونیک اسید، باعث تزریق آسان و روان فیلر نوکسیول توسط پزشک می‌شود.

– مولکول‌های هیالورونیک اسید تشکیل‌دهنده این ژل به علت پیوندهای مولکولی تقویت شده ای که دارد، باعث شده پس از تزریق، در زیر پوست از یکدیگر جدا نشوند.

– خاصیت گرانروی و ویسکوزیته فیلر نوکسیول بسیار مناسب با محل تزریق این فیلر است. به همین دلیل در مقابل متابولیسم بدن و حرارت مقاومت خوبی را از خود نشان می‌دهد و مدت‌زمان ماندگاری مناسبی بین 8 تا 12 ماه ایجاد می‌کند.

– فیلر نوکسیول دارای PH یکسان با دیگر بافت‌های سلولی بدن است. به همین جهت هیچ نگرانی بابت ناسازگاری آن وجود ندارد و با سیستم بدنی تمام افراد سازگار است.

– فیلر نوکسیول کاملاً زیست‌سازگار بوده و تمام فاکتورهای ایمنی را دارا است.

– فیلر نوکسیول دارای تمامی مجوزهای لازم از سازمان غذا و داروی ایران است.

تصویر تبلیغاتی نوکسیول 20
بنر تبلیغاتی نوکسیول

آشنایی با فیلر نوکسیول و انواع آن:

نوکسیول، دارای ۴ مدل با غلظت‌های متفاوت بوده که تفاوت آنها در نوع پیوندهای کراس‌لینک است. مدت‌زمان ماندگاری هر نوع ژل نیز بسته به غلظت، نوع پیوند و خاصیت چسبندگی آنها تفاوت داشته، اما نقطه مشترک هر چهار مدل وجود دو عدد سرنگ آماده مصرف یک سی‌سی و دو سوزن استریل گیج ۲۷ در هر جعبه است.

 حال به آشنایی با انواع فیلرهای نوکسیول می‌پردازیم:

عکس مجموعه فیلر‌های نوکسیول

فیلر نوکسیول ۱۶ (Nuxiwell 16)

ژل نوکسیول ۱۶، دارای ۱۶ میلی‌گرم هیالورونیک اسید در هر سی‌سی از این ژل است. فیلر نوکسیول ۱۶ برای  رفع گودی و سیاهی زیر چشم کاربرد دارد. شما میتوانید تأثیر این ژل را بلافاصله پس از تزریق مشاهده کنید. پیوند بین مولکول‌های هیالورونیک اسید موجود در این ژل، کاملاً مناسب تزریق زیر چشم بوده و مدت زمان ماندگاری و اثر گذاری این ژل حدود هشت ماه است.

موارد مصرف فیلر نوکسیول ۱۶:

تصویر بسته فیلر نوکسیول 16

نوکسیول ۲۰ (Nuxiwell 20)

فیلر نوکسیول ۲۰، شامل ۲۵ میلی‌گرم هیالورونیک اسید در هر سی‌سی بوده و برای ازبین‌ بردن خطوط ریز، چروک‌های کم‌عمق پیشانی و خطوط پنجه کلاغی بسیار مناسب است. خاصیت ویسکوزیته و سفتی نوکسیول ۲۰ نسبت به فیلر نوکسیول ۱۶ کمی بیشتر است و همین باعث قدرت پرکنندگی و ایستایی بیشتری در آن می‌شود. مدت زمان ماندگاری این فیلر بسته به متابولیسم بدنی و سن افراد بین ۸ تا ۱۲ ماه متغیر است.

موارد مصرف نوکسیول ۲۰:

تصویر بسته فیلر نوکسیول 20

نوکسیول ۲۵ (Nuxiwell 25)

ژل نوکسیول ۲۵، فیلری برای تزریق در عمق درم میانی است. نوکسیول ۲۵ برای اصلاح گوشه‌های لب، شقیقه‌ها و پر کردن چین و چروک‌های عمیق‌تر مناسب است. این ژل برای پر کردن حجم ازدست‌رفته صورت در اثر افزایش سن، کم‌آبی و کاهش کلاژن پوست مناسب بوده و در نهایت جوانی و شادابی را به پوست شما باز می‌گرداند. به طور خلاصه می‌توان گفت بیشترین کاربرد فیلر نوکسیول ۲۵ برای حجم‌دهی لب‌ها و پر کردن است. ماندگاری این فیلر بین ۸ تا ۱۲ ماه بسته به متابولیسم بدنی و سن افراد متغیر است.

موارد مصرف نوکسیول ۲۵:

تصویر بسته فیلر نوکسیول 25

نوکسیول ۳۰ (Nuxiwell 30)

نوکسیول ۳۰، در بین تمام فیلرهای نوکسیول دارای پیوند کراس‌لینک قوی‌تر و خاصیت ویسکوزیته و چسبندگی بالاتری است. به همین علت خاصیت ایستایی بیشتری دارد و برای زاویه‌سازی و کانتورینگ کاربرد دارد. عمق تزریق این ژل به‌ صورت زیر جلدی است و میزان ماندگاری آن نیز حدود ۸ تا ۱۲ ماه است. این ژل به‌ شکلی بسیار عالی باعث اصلاح زاویه‌های صورت، فک و چانه می‌شود.

موارد مصرف نوکسیول ۳۰:

تصویر بسته فیلر نوکسیول 30

مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق فیلر نوکسیول

- قبل از تزریق

- بعد از تزریق

عوارض نوکسیول

در ژل نوکسیول ما از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه ایتالیایی استفاده کرده‌ایم که هیچ‌کدام منشأ حیوانی ندارند. همین دلیل باعث می‌شود که این فیلر‌ها کاملاً بی‌خطر و بدون عارضه شود. قابل ذکر است که تابه‌حال هیچ عارضه خاصی از فیلر‌های نوکسیول گزارش نشده است. به همین جهت، به‌عنوان یک ژل ایمن شناخته شده و توانسته بین پزشکان زیبایی طرف‌داران بسیار زیادی پیداکند.

لوگوی نوکسیول محصولی از شرکت آمیتیس نیک دارو

از ژل نوکسیول بیشتر بدانید:

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از ژل‌های نوکسیول به لینک یا پیوند‌های زیر مراجعه کنید: