درباره ما:

گروه آمیتیس با بیش از ده سال سابقه، ارائه‌دهنده جدیدترین محصولات در زمینه‌های مختلف زیبایی، دارویی و خدمات فنی با کسب نمایندگی انحصاری از بهترین کمپانی‌های بین‌المللی، یکی از شرکت‌های فعال در ایران می‌باشد.

این شرکت با ارائه محصولات به‌روز، باکیفیتی مطابق با استاندارد جهانی، با بکار گیری روش‌های نوآورانه و شبکه گسترده توزیع در ایران توانسته سهم بازار خوبی را کسب نماید و همواره در مسیر توسعه در این صنعت رشد کند.

مهم‌ترین هدف گروه شرکت‌های آمیتیس عرضه محصولات باکیفیت موردقبول و قابل‌رقابت در بازار و افزایش رضایتمندی مصرف‌کنندگان عزیز می‌باشد.

همچنین این شرکت با انتقال تکنولوژی و فن‌آوری تولید در میهن عزیزمان ایران، در حال حاضر تولید محصولات دارویی و ملزومات دارویی مختلفی را به‌صورت تحت لیسانس و قراردادی در کارخانه‌های دارویی کشور شروع کرده است.

شرکت آمیتیس مد

سخن مدیر عامل:

شرکت آمیتیس نیک دارو ارائه دهنده تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی آماده ارائه کالاهای با کیفیت با برندهای معتبر جهانی می باشد. ما مفتخریم که پزشکان متخصص و معروف کشور با ما همکاری می کنند. از طریق راه های ارتباطی آماده دریافت نظریات و پیشنهادهای شما هستیم . 

خوشحال می شویم با ما در تماس باشید :

  • اگر به هر نحو می توانید همکار ما باشید.
  • اگر از خرید خود رضایت دارید و یا ناراضی هستید.
  • و برای ایجاد فضایی برای ارتباط نزدیک‌تر میان من و شما (حتی اگر مشتری ما نیستید) خوشحال می شویم با ارسال ایمیل و پیامک ما را یاری فرمائید.

فهرست
× تماس با ما - Contact us