فرم لب قلبی

در سال‌های اخیر محبوبیت تزریق فیلر لب در خانم‌ها و آقایان افزایش چشمگیری داشته است. حجم دهی طولانی‌مدت به لب‌ها به‌واسطه تزریق انواع فیلرهای پوستی انجام می‌گیرد، یکی از مدل‌های تزریق که متقاضیان زیادی دارد، فرم لب قلبی (HeartLips®) می‌باشد که توسط دکتر باب خانا (Dr Bob Khanna1) ابداع‌شده و شهرت جهانی پیداکرده است.

دکتر خانا استاد زیبایی‌شناسی دانشگاه Seville اسپانیا، یکی از چهره‌های برجسته در دنیای زیبایی است و زیبایی‌شناسی صورت را در مقیاس جهانی توسعه داده است. به گفتهٔ او لب‌های زیبا به‌طور طبیعی به شکل قلب هستند و یک شکاف در وسط لب پایین وجود دارد که به لب‌ها فرم جذاب‌تری می‌بخشد.

 ♥ تکنیک تزریق به فرم قلبی:

این‌یک روش منحصربه‌فرد می‌باشد که با تزریق در قسمت cupid’s bow لب فوقانی به فرم m و ایجاد یک فرورفتگی در لب تحتانی، به شکل v، فرم لب قلبی ایجاد می‌شود.

برای ایجاد شکاف در لب پایین، قسمت میانی صورت تا چانه علامت زده می‌شود و با کمک قرار دادن نخ دندان در بین دندان‌های پایین، قسمت بالای لب پایین محکم به سمت پایین کشیده می‌شود تا باعث ایجاد فرورفتگی شود.

* برای بی‌حسی می‌توان از کرم‌های موضعی و یا تزریق در دهان (مانند دندانپزشکی) استفاده کرد.

* برای به حداقل رساندن خطر تورم، عفونت، کبودی و سایر عوارض بهتر است از کانولا استفاده شود. کانولا از سوراخ ایجادشده توسط سوزن عبور می‌کند و فیلر را به زیرپوست تزریق می‌کند.

* این فرم برای خانم‌هایی با صورت مخروطی و یا بیضی‌شکل مناسب می‌باشد و با خود لبخندی خیره‌کننده به همراه دارد.

سؤالات متداول:

1- نتیجه تا چه مدت پس از تزریق مشخص خواهد شد؟

نتیجه پس از تزریق فوراً قابل‌مشاهده است، کمی کبودی و التهاب تا یک هفته بعد از تزریق طبیعی است.

2- ماندگاری حجم فیلر لب تا چه مدت است؟

6 تا 12 ماه

3- هزینه تزریق فیلر زیر جلدی چقدر است؟

بسته به برند محصول انتخابی و حجم تزریق متفاوت است.

1- Dr Bob Khanna; Pioneering cosmetic dentist and aesthetics expert Dr Bob Khanna has been awarded a professorship at one of Europe’s most distinguished medical universities

اینستاگرام آمیتیس، سفارش محصولات آمیتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
× تماس با ما - Contact us