لب روسی حجم دهی به لب با استفاده از تکنیک دکتر گارونو (Dr. Garunov)

 

امروزه استفاده و تزریق هیالورونیک اسید نظیر ژل سیتوسیال کاملا مرسوم است که میتوانید از طریق آن به لب های خود فرم و شکل دلخواه دهید. اگر این پروسه در یک کلینیک زیبایی توسط یک پزشک مجرب انجام گیرد، لب های شما کاملا طبیعی و متقارن خواهد شد طوری که به سایر اجزاء صورتتان هم بیاید. اما اگر این تصور را دارید که برای حجم دهی بیشتر باید میزان سی سی بیشتری استفاده شود، در نهایت فرم لب هایتان اصطلاحا اردکی خواهد شد، یعنی لب های محدب غیر طبیعی. در اینجا روشی را به نام تزریق لب روسی به شما معرفی میکنیم که توسط دکتر گارونو ابداع شده است.

تکنیک لب روسی چیست؟

در تزریق فیلر لب تقارن بین لب بالایی و پایینی و همچنین سمت چپ و راست دهان رعایت می شود. همچنین برای مدل دادن به لب حاشیه و برجستگی بالای لب که اصطلاحا Cupid’s bow نامیده میشود برجسته تر می گردد، گوشه های لب بالا آمده و حجم لب افزایش می یابد. در تزریق لب روسی حجم و شکل لب کاملا تحت کنترل است تا حالت اردکی به لب داده نشود. با استفاده از تزریق های میکرو قطره ای حالت کاملا طبیعی و قلب مانندی به برجستگی بالای لب داده میشود.

روش های مختلفی برای رسیدن به لب روسی وجود دارد اما مهم ترین نکته این است که تزریق حتما باید در قرمزی لب انجام گیرد و در پوست بالای لب اصلا نباید تزریقی صورت گیرد. در روش های سنتی تزریق لب ، سوزن از گوشه دهان وارد میشود و به سمت مرکز لب گرفته میشود و با خروج آهسته سوزن فیلر تخلیه میگردد. بنابراین فیلر به صورت خطی یکباره حجم زیادی را به وجود می آورد. اما در تکنیک لب روسی تزریق ها به صورت میکرو قطره ای از گوشه دهان شروع میشود و تا مرکز لب ادامه می یابد.

فواید تکنیک لب روسی چیست؟

این تکنیک با وجود برجسته و حجیم کردن لب ها ظاهری جذاب به شما میدهد. در این روش لب بالایی به نوعی کشیده تر می شود و برجستگی Cupid’s bow خط کشی میگردد. تزریق های ریز به ریز و نقطه ای در این تکنیک باعث به وجود امدن این زیبایی است.

شما می توانید از ویدیوهای مربوطه در اینستاگرام آمیتیس ما دیدن فرمایید و جهت سفارش محصولات با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
× تماس با ما - Contact us